Попри тимчасові труднощі та неможливість реалізувати в умовах режиму воєнного стану усі ідеї та плани щодо активної екскурсійно-туристичної та краєзнавчої діяльності, Туристичний клуб ЛНУП «Kontour», створений при кафедрі туризму Львівського національного університету природокористування, продовжує дистанційно свою роботу. Такі зустрічі студентсько-викладацької спільноти позитивно впливають на організацію дозвілля здобувачів освіти, їхній інтелектуальний розвиток, пропагують екосвідомий і здоровий спосіб життя, національно-патріотичне виховання, інтенсифікують процеси соціальної активності у студентському середовищі ЛНУП, розвивають ініціативність і відповідальність за доручені справи, а також сприяють гармонійному розвитку особистості.
Так, 1 червня 2022 р. відбулося чергове засідання Туристичного клубу ЛНУП «Kontour». До активного обговорення зі своїми конструктивними порадами та ідеями долучились завідувачка кафедри Оксана Крупа і викладачі Юлія Боруцька та Ірина Дидів.
На порядок денний були винесені наступні питання:
1. Підсумки роботи «Kontour» за 2021–2022 н.р. (доповідачка – Роксолана Ванько, голова Турклубу, студентка групи Тур-41);
2. Бачення членів Туристичного клубу щодо діяльності у сучасних умовах, пропозиції нових, інноваційних підходів до функціонування у теперішніх реаліях (доповідачі – здобувачі освіти, викладачі).
3. Плани щодо розвитку Туристичного клубу ЛНУП «Kontour» на майбутнє (доповідачі – здобувачі освіти, викладачі).
4. Різне (доповідачі – здобувачі освіти, викладачі).
Значну частину своєї уваги актив Туристичного клубу ЛНУП «Kontour» приділив обговоренню напрямів майбутніх досліджень у контексті спеціальності 242 «Туризм», зокрема темі «Екскурсійно-туристичні Дубляни: минуле-сьогодення-майбутнє».
Отож, насамперед – перемога, повернення усіх наших героїв додому, а далі – нові маршрути рідними, безцінними теренами і туристичними дестинаціями наживо, у режимі реального часу!