Викладачі кафедри туризму 23 червня 2022 р. взяли участь у Міжнародному науково-педагогічному онлайн-семінарі для науково-педагогічних, педагогічних працівників, аспірантів, студентів закладів фахової передвищої та вищої освіти на тему «Міжнародна освітня співпраця як приклад розвитку професійної майстерності фахівця» в рамках підвищення кваліфікації як складової навчання впродовж життя, який проводився на базі Вищої школи агробізнесу в Ломжі, Польща (Wyższa Szkoła Agrobiznesu w Łomży, Polska). Найкращі спікери Вищої школи агробізнесу в Ломжі та партнери із закладів вищої освіти України поділилися досвідом міжнародної співпраці та підготовки здобувачів освіти. Була можливість участі в дискусії через перекладача з польськими колегами.
Щиро дякуємо польським друзям і колегам за співпрацю, а особливо Зої Шарлович, яка своїм позитивом і невичерпною енергією надихає на нові звершення. З Вами завжди приємно спілкуватись і працювати, а особливо відчутною стала Ваша підтримка з перших днів повномасштабної російсько-української війни.
Українські та польські науковці разом в освіті, разом у Європі та разом у боротьбі за мирне небо над світом!