5 жовтня 2022 р. викладачі кафедри туризму факультету землевпорядкування та туризму ЛНУП взяли участь у Міжнародному вебінарі «Туризм як засіб реабілітації», присвяченому 120-річчю Одеського національного технологічного університету.
Оргкомітет Міжнародного вебінару:
− Президент ОНТУ, доктор технічних наук, заслужений діяч науки і техніки України, лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки, академік НААН України, професор Богдан Єгоров;
− в.о. ректора ОНТУ, проректорка з науково-педагогічної роботи та міжнародних зв’язків, докторка технічних наук, професорка Марина Мардар;
− директорка Навчально-наукового технологічного інституту харчової промисловості ім. М.В. Ломоносова ОНТУ, кандидатка технічних наук, доцентка Ірина Солоницька;
− деканеса факультету технології вина та туристичного бізнесу ОНТУ, завідувачка кафедри туристичного бізнесу та рекреації ОНТУ, докторка економічних наук, професорка Наталя Добрянська;
− професорка кафедри туристичного бізнесу та рекреації ОНТУ, докторка економічних наук, професорка Олена Меліх.
Метою Міжнародного вебінару було обговорення актуальних питань дієвості туризму як інструменту реабілітації людей в складних умовах сучасності. До участі в роботі запросили науковців, здобувачів наукових ступенів, практиків з туризму та питань реабілітації, викладачів ЗВО, підприємців.
Щиро вдячні організаторам заходу за запрошення та фахову, змістовну, конструктивну дискусію!