29 вересня 2022 року старший викладач кафедри туризму Ірина Богданівна Дидів провела відкриту лекцію для здобувачів вищої освіти спеціальності 242 «Туризм» РВО «Бакалавр» групи Тур-11 з дисципліни «Туристичне країнознавство» на тему «Територія в країнознавстві». Під час лекції були розглянуті наступні питання: простір, територія в географії, склад території країни, параметри території країни та внутрішній поділ країни.
Тема лекції була подана на належному науково-педагогічному рівні у легкодоступній формі для сприйняття. Лектор надала детальні відповіді на питання, які виникли при розгляді даної теми. На занятті були присутні: завідувач кафедри туризму, доцент О.М. Крупа, доцент О.Й. Березівська.