22 листопада 2022 року на кафедрі туризму ЛНУП було організовано студентський науковий круглий стіл на тему «Особливості інновацій в діяльності туристичних підприємств».

Перед учасниками з вітальним словом виступила деканеса факультету землевпорядкування та туризму Н.Є. Стойко, яка наголосила на найважливіших рисах сучасного етапу розвитку національної економіки України у контексті підвищення ролі інновацій як основи економічного зростання, адже нові технології стають визначальними факторами сталого розвитку індустрії туризму та підвищення конкурентоспроможності підприємств сфери туризму.

Також про важливість інновацій та перспективи впровадження інноваційних технологій у туристичній галузі розповіла завідувачка кафедри туризму О.М. Крупа. Вона акцентувала на особливому впливі на туристичну галузь введення карантинних заходів. Це змусило суб’єктів туристичної сфери удосконалювати свої послуги, шукати нові, дієві шляхи розвитку галузі, посилювати увагу на впровадженні інноваційних технологій та сучасних методів роботи.

На засіданні круглого столу спікери представили результати своїх досліджень у форматі доповідей і презентацій.

Тематика наукових доповідей здобувачів освіти стосувалась:

- розвитку інноваційних технологій у діяльності туристичних підприємств як пріоритетних напрямів економічної та інвестиційної діяльності в світі та в Україні;

- розгляду способів використання інноваційних технологій музеями в умовах світової пандемії;

- аналізу основних напрямів розвитку туристично-рекреаційної інфраструктури у світі та Україні;

- розкриття основних аспектів соціального медіамаркетингу як інструмента просування туристичного продукту;

- дослідження основних різновидів і особливостей темного туризму як нового й перспективного виду пізнавального туризму.

Усі представлені доповіді жваво обговорювались учасниками круглого столу, а на поставлені запитання доповідачі давали вичерпні та змістовні відповіді. Засідання круглого столу виявилось надзвичайно продуктивним, пізнавальним та спонукало до появи нових цікавих тем, які потребують ретельного дослідження і подальшого обговорення на схожих заходах.

За результатами проведення студентського наукового круглого столу було відзначено доповіді наступних здобувачів освіти:

- Софії Вовк (група Тур-21), тема доповіді «Соціальний медіамаркетинг як інструмент просування туристичного продукту» (науковий керівник – к.е.н., доцент С.Я. Бугіль);

- Софії Петриш (група Тур-11), тема доповіді «Використання інноваційних технологій музеями в умовах світової пандемії» (науковий керівник – к.е.н., доцент О.М. Крупа);

- Дарії Кобринчук (група Тур-11), тема доповіді «Розвиток туристично-рекреаційної інфраструктури у світі та Україні» (науковий керівник – к.геол.н., доцент Ю.З. Боруцька);

- Валерії Яцков (група Тур-31), тема доповіді «Темний туризм як новий вид туризму» (науковий керівник – к.е.н., доцент О.Й. Березівська);

- Богдани Лащо (група Тур-31), тема доповіді «Туризм: інноваційні рішення та прогнози» (науковий керівник – к.е.н., в.о. доцента І.Б. Дидів).

Дякуємо усім учасникам! Бажаємо міцного здоров’я, успіхів у навчанні та цікавих наукових досліджень у майбутньому!