2 лютого 2023 р. на кафедрі туризму ЛНУП відбулася відкрита виховна година, присвячена вшануванню пам’яті Володимира Миколайовича Андрощука, студента IV курсу факультету агротехнологій та екології Львівського національного університету природокористування, майстра спорту України з легкоатлетичного десятиборства, призера України з семиборства та багатоборства, кандидата до складу збірної команди України, який загинув у боях під Бахмутом 25 січня 2023 р.

Упродовж навчання Володимир проявив себе відповідальним, дисциплінованим і сумлінним студентом, мав значні досягнення та перспективи у спорті. Після початку повномасштабної війни, як справжній патріот і борець за справедливість, добровільно пішов на фронт і віддав своє життя за свободу нашої країни.

Здобувачі освіти спеціальності 242 «Туризм» та науково-педагогічні працівники кафедри вшанували хвилиною мовчання пам’ять загиблого захисника України.