20-23 лютого 2023 р. для здобувачів вищої освіти за спеціальністю 242 «Туризм» наставниками академічних груп доц. Світланою Бугіль та в.о. доц. Іриною Дидів було проведено тематичні заходи в межах виховних годин, присвячені подвигу та непереможному духу Героїв Небесної Сотні.

Вшановуємо відвагу, силу духу і стійкість наших громадян, які віддали власне життя, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини та європейське майбутнє України. Вони загинули за честь, за волю, за право бути українцем і за свою Батьківщину.

Наставники академічних груп та студенти вшанували хвилиною мовчання пам’ять випускників Львівського національного університету природокористування та інших героїв, які віддали своє життя за волю українського народу.

Вічна пам’ять усім героям! Слава Україні!