Згідно з графіком проведення відкритих занять 15 березня 2023 року завідувачка кафедри туризму ЛНУП Оксана Крупа провела відкриту лекцію для здобувачів вищої освіти спеціальності 242 «Туризм» РВО «Бакалавр» групи Тур-31 з дисципліни «Управління конкурентоспроможністю туристичних підприємств» на тему «Аналіз і оцінювання конкурентоспроможності туристичних підприємств». На занятті були присутні доценти кафедри туризму Оксана Березівська, Світлана Бугіль, Ірина Дидів.

Завдяки професіоналізму ЗСУ і сил ППО заняття відбувалося в очному режимі з демонстрацією презентації на мультимедійному проєкторі. Здобувачі освіти мали можливість ознайомитися з основними питаннями теми на слайдах і законспектувати. Матеріал студентам подавався у доступній формі, нові терміни пояснювалися, наводилися реальні приклади з діяльності туристичних підприємств, була можливість поставити запитання.

Загалом відкрите заняття проведено на належному рівні, його мета досягнута.