Упродовж 21-22 березня 2023 року науково-педагогічні працівники кафедри туризму ЛНУП, доценти Оксана Крупа та Юлія Боруцька взяли онлайн-участь у роботі Міжнародного туристичного форуму «Туризм в Україні: виклики та відновлення», який відбувався у Київському національному економічному університеті імені Вадима Гетьмана (Київ, Україна).

Метою форуму декларувалося формулювання візії та окреслення шляхів повоєнного відновлення українського туризму.

Під час навчання у розрізі неформальної освіти було опрацьовано наступні теми:

1. Наслідки військової агресії росії для розвитку туризму: міжнародний, національний і регіональний аспекти.

2. Вітчизняний туроперейтинг: нові формати діяльності та турпродукти в умовах воєнного стану.

3. Трансформація підприємств готельного господарства в післявоєнний час.

4. Візія та стратегії повоєнного відновлення українського туризму.

5. Удосконалення публічного управління у сфері туризму вповоєнний період.

6. Міжнародний досвід відбудови туристичного сектору після збройних конфліктів та катастроф.

7. Новітні тенденції розвитку міжнародних туристичних ринків: уроки для України.

8. Місце України у майбутньому світовому туристичному просторі: наслідування поширених практик та майданчик для інновацій.

Щиро вдячні організаторам за професійний підхід, цікаву програму, конструктивну дискусію та надану можливість долучитися до такого актуального заходу.