23 березня 2023 року в онлайн-форматі було проведено начитку до атестаційного екзамену здобувачам вищої освіти Навчально-наукового інституту заочної та післядипломної освіти рівня вищої освіти «Бакалавр» спеціальності 242 «Туризм».

Зі вступним словом виступила директор ННІЗПО, доцент Галина Мацьків, яка привітала здобувачів освіти з виходом на фінішний етап, окреслила основні організаційні моменти щодо проведення екзамену. Завідувачка кафедри туризму, доцент Оксана Крупа акцентувала увагу на питаннях програми атестації, яка містить анотації освітніх компонент, перелік винесених питань, рекомендовану літературу з 9 дисциплін. Безпосереднє консультування здійснювали доценти кафедри туризму Оксана Березівська, Світлана Бугіль, Юлія Боруцька. Викладачки пригадали здобувачам суть уже зданих освітніх компонент, а решту часу відповідали на запитання здобувачів. Загалом зустріч була результативною, здобувачі та викладачі змогли зустрітися йобговорити всі питання напередодні самого екзамену.

Бажаємо здобувачам вищої освіти спеціальності 242 «Туризм» вихідних днів без тривог, гарної та плідної підготовки до екзамену, щоб у вівторок показати високий рівень своїх знань!