28 березня 2023 року в очному режимі відбулася атестація здобувачів вищої освіти Навчально-наукового інституту заочної та післядипломної освіти рівня вищої освіти «Бакалавр» спеціальності 242 «Туризм» у формі атестаційного екзамену.

Працювала екзаменаційна комісія у складі: голови ЕК Олега Микули, членів ЕК − Оксани Крупи, Романа Ступеня, Мирослава Богіри, Світлани Бугіль, Юлії Боруцької, секретаря Ірини Мацелюх.

На екзамені була присутня декан ННІЗПО Галина Мацьків, котра привітала здобувачів зі завершенням навчання і побажала показати під час екзамену високий рівень знань. Далі кожен зі здобувачів, обравши собі білет, відповідав на поставлені запитання. Після закінчення екзамену роботи було зашифровано і члени комісії приступили до їхньої перевірки. Сподіваємося, здобувачі показали відмінні знання і можуть продовжувати написання кваліфікаційної роботи, захист якої відбудеться у квітні.

Вітаємо наших сумлінних здобувачів вищої освіти спеціальності 242 «Туризм» зі ще одним кроком до отримання диплома бакалавра як результату успішного навчання у Львівському національному університеті природокористування!