29 березня 2023 року на кафедрі туризму ЛНУП у межах засідання студентського наукового гуртка «Туризмознавець» відбулася Звітна студентська наукова конференція за результатами наукових досліджень у 2022 році. Організатором зустрічі була керівник студентського наукового гуртка к.е.н., доцент Оксана Березівська.

Зі вступним словом виступила завідувачка кафедри туризму, к.е.н., доцент Оксана Крупа, яка привітала учасників конференції та відзначила важливість досліджень у сфері розвитку рекреаційних ресурсів і різноманітних туристичних можливостей України.

Тематика наукових доповідей студентів стосувалась розвитку туристично-рекреаційної сфери як пріоритетного напряму економічної та інвестиційної діяльності в Україні. Було розглянуто основні проблеми та можливі шляхи підвищення ефективності використання туристично-рекреаційного потенціалу територій. Проаналізовано основні тенденції розвитку різноманітних напрямів туристичного бізнесу в Україні. Розкрито особливості розвитку сільського зеленого туризму та привернуто увагу до екологічних проблем сталого розвитку туризму в регіонах України.

Кожен із учасників представив своє бачення щодо проблем в галузі туризму та запропонував свої шляхи їхнього вирішення. Усі представлені теми доповідей були актуальними та заслуговують на подальше їхнє дослідження. Таким чином, студентська наукова конференція була досить продуктивною, цікавою і змогла поєднати різні погляди на майбутній розвиток туристичної галузі в Україні та світі в контексті євроінтеграції й сучасних глобальних викликів.

За результатами проведення звітної студентської наукової конференції було відзначено грамотами доповіді наступних студентів:

1. Регіни Каменщик, здобувачки групи Тур-31, науковий керівник к.геол.н., доцент Юлія Боруцька, тема «Роль і особливості туристично-рекреаційного потенціалу Італії»;

2. Валерії Яцков, здобувачки групи Тур-31, науковий керівник к.е.н., доцент Оксана Березівська, тема «Містичні місця України»;

3. Євгенії Чеканьової, здобувачки групи Тур-21, науковий керівник к.е.н., доцент Світлана Бугіль, тема «Сучасний маркетинг: фактори, стан та перспективи розвитку»;

4. Софії Петриш, здобувачки групи Тур-11, науковий керівник к.е.н., доцент Оксана Крупа, тема «Розвиток спортивно-оздоровчого туризму в Україні»;

5. Софії Великої, здобувачки групи Тур-21, науковий керівник к.е.н., в.о. доцента Ірина Дидів, тема «Перспективи розвитку водного туризму в Україні»;

6. Христини Штогрин, здобувачки групи Тур-21, науковий керівник к.е.н., доцент Оксана Березівська, тема «Найатмосферніші кав’ярні Львова»;

7. Олександра Лєскова, здобувача групи Тур-21, науковий керівник к.е.н., доцент Оксана Березівська, тема «Особливості організації і проведення туристичного заходу».

З них Регіні Каменщик, Валерії Яцков, Євгенії Чеканьовій запропоновано представити свої наукові здобутки на засіданні студентських наукових товариств факультету землевпорядкування та туризму.

Дякуємо усім учасникам! Бажаємо міцного здоров’я, успіхів у навчанні та цікавих наукових досліджень у майбутньому!