29 березня 2023 року на кафедрі туризму ЛНУП відбувся I тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за напрямом «Туризм». Усі представлені на конкурс роботи здобувачів вищої освіти були підготовлені на актуальні теми та викликали активне обговорення серед присутніх.

За підсумками засідання конкурсної комісії визначено переможців І етапу конкурсу, зокрема:

I місце – Віталій Червінський, здобувач групи Тур-51, науковий керівник к.е.н., доцент Оксана Крупа;

II місце – Валерія Яцков, здобувачка групи Тур-31, науковий керівник к.е.н., доцент Оксана Березівська;

III місце – Софія Вовк, здобувачка групи Тур-21, науковий керівник к.е.н., доцент Світлана Бугіль;

IV місце – Дарія Кобринчук, здобувачка групи Тур-11, науковий керівник к.е.н., в.о. доцента Ірина Дидів.

Представлені у наукових роботах результати будуть основою для подальших пошукових досліджень.

Щиро вітаємо переможців конкурсу та їхніх наукових керівників і бажаємо нових здобутків під мирним небом!