Згідно з графіком проведення відкритих занять 30 березня 2023 року доцентка кафедри туризму ЛНУП Оксана Березівська провела відкрите лекційне заняття для здобувачів вищої освіти спеціальності 242 «Туризм» РВО «Магістр» групи Тур-51 з дисципліни «Управління якістю та безпекою в туризмі» на тему «Система управління якістю послуг у сфері туризму».

Під час відкритого заняття були розглянуті наступні питання:

1. Значення послуг у системі якості.

2. Нормативні документи у системі якості.

3. Поняття про систему якості послуг.

4. Принципи системи загального управління якістю, зорієнтованої на задоволення попиту клієнтів.

5. Структура системи якості.

Лекторка у доступній та зрозумілій формі подала лекційний матеріал. Уміло зосереджувала увагу здобувачів та мала добрий контакт з аудиторією, відводила час для діалогу зі здобувачами щодо обговорення даної тематики, використовувала презентаційний матеріал з метою глибшого розкриття теми лекції. Лекційне заняття проведене на належному науково-педагогічному рівні та відповідає сучасним вимогам вищої школи.

На занятті були присутні: завідувачка кафедри туризму, к.е.н., доцентка Оксана Крупа та науково-педагогічні працівники, доценти кафедри Юлія Боруцька, Світлана Бугіль та Ірина Дидів.