Кафедра туризму Львівського національного університету природокористування щиро вітає здобувачку вищої освіти спеціальності 242 «Туризм» Софію Вовк, котра зайняла І місце у Міжнародному конкурсі студентських наукових робіт «Black Sea Science – 2023» за напрямком «Туризм та готельно-ресторанна справа».

Окрема подяка науковим керівникам роботи завідувачці кафедри туризму Оксані Крупі та доценту кафедри туризму Оксані Березівській за розуміння, терпіння, фаховість.

Ґречно дякуємо колегам з кафедри туристичного бізнесу та рекреації Одеського національного технологічного університету та членам професійного журі за високий рівень конкурсу. Спасибі велике усім учасникам заходу за цікаві, пізнавальні, креативні доповіді та здорову конкуренцію.

А нашій дорогій Софії Вовк бажаємо невичерпного натхнення, нових творчих ідей, постійних наукових здобутків і підкорення усіх омріяних вершин!