4 травня 2023 року науково-педагогічні працівники кафедри туризму ЛНУП,зокрема доценти Оксана Крупа, Юлія Боруцька та в.о. доцента Ірина Дидів,взяли онлайн-участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Виклики для туристичного бізнесу в Україні: європейська практика», яка відбулася у Національному університеті «Львівська політехніка». Конференція організовувалась у межах виконання освітнього проєкту Erasmus+ Jean Monnet101085171 – EEPHCT – ERASMUS-JMO-2022-HEI-TCHRSCH «Europeanexperience in the promotion of heritage and cultural tourism» (EEPHCT).

З доповіддю на тему «Вплив війни на туристичну діяльність у постраждалих регіонах України» виступила Ірина Дидів, яка проаналізувала вплив воєнних дій на індустрію туризму та економічні втрати країни.

Щиро вдячні організаторам з Національного університету «Львівська політехніка» за конференцію на актуальну тематику.