З нагоди Дня науки та в рамках Дня відкритих дверей 9 травня 2023 року на кафедрі туризму було організовано студентський науковий круглий стіл в онлайн-режимі за допомогою платформи Zoom на тему «Стан та перспективи розвитку туристичного та готельно-ресторанного бізнесу». У ньому взяли участь викладачі та здобувачі вищої освіти Львівського національного університету природокористування, а також Львівського та Стрийськогофахових коледжів ЛНУП.

Перед учасниками круглого столу з вітальним словом виступив декан факультету землевпорядкування та туризму, к.е.н., доцент Павло Колодій, який розповів майбутнім абітурієнтам ЛНУП про перспективи та переваги навчання на факультеті землевпорядкування та туризму, зокрема за спеціальністю 242 «Туризм і рекреація», а також про можливості, які відкриваються майбутнім здобувачам під час навчання в університеті. До вітального слова долучилася завідувачка кафедри туризму, к.е.н., доцент Оксана Крупа, яка розповіла про загрози та напрями розвитку туристичної галузі України в умовах воєнного стану.

На засіданні круглого столу доповідачі представили результати своїх досліджень у форматі доповідей та презентацій. Теми доповідей стосувались розвитку різних видів туризму. Насамперед мова йшла про особливості, проблеми та перспективи розвитку військового, водного, екскурсійного туризму, туризму на природоохоронних територіях, каучсерфінгу,наголошувалось не тільки на проблемах, з якими стикаються дані види туризму, а й на шляхах їхнього вирішення. Також на засіданні було розглянуто напрями розвитку туристичного бізнесу України в умовах війни та запропоновано комплекс заходів поетапного відновлення діяльності туристичної сфери.

Усі представлені доповіді жваво обговорювались учасниками круглого столу, а на поставлені запитання доповідачі давали вичерпні та змістовні відповіді. Засідання круглого столу виявилось надзвичайно продуктивним, пізнавальним та спонукало до появи нових цікавих тем, які потребують ретельного дослідження і подальшого обговорення на схожих заходах.

За результатами проведення студентського наукового круглого столу було відзначено доповіді наступних студентів:

- Діани Труш, тема доповіді «Каучсерфінг: аналіз сучасного стану та можливостей його розвитку в Україні» (ВСП «Львівський фаховий коледж ЛНУП», науковий керівник Г.В. Мельничук);

- Соломії Комарницької, тема доповіді «Військовий туризм» (ВСП «Стрийськийфаховий коледж ЛНУП», науковий керівник Л.Б. Завозіна);

- Валерії Яцков, тема доповіді «Різновиди водного туризму» (ЛНУП, науковий керівник к.е.н., в.о. доцента І.Б. Дидів);

- Маріам Мелконян, тема доповіді «Туризм на природоохоронних територіях через призму російсько-української війни» (ЛНУП, науковий керівник к.геол.н., доцент Ю.З. Боруцька);

- Дарії Кобринчук, тема доповіді «Екскурсійна подорож у туризм майбутнього: далі буде…» (ЛНУП, науковий керівник к.геол.н., доцент Ю.З. Боруцька);

- Соломії Великої, тема доповіді «Туристично-екскурсійні «родзинки» Львівщини: минуле – сьогодення – майбутнє» (ЛНУП, науковий керівник к.геол.н., доцент Ю.З. Боруцька);

- Руслани Павлюк, тема доповіді «Напрями розвитку туристичного бізнесу України в умовах війни» (ЛНУП, науковий керівник к.е.н., доцент О.Й. Березівська).

Дякуємо усім учасникам! Бажаємо міцного здоровя, успіхів у навчанні та цікавих наукових досліджень у майбутньому!