12 травня 2023 року викладачі кафедри туризму Львівського національного університету природокористування взяли участь у круглому столі «Розвиток кластерів сільського туризму в нових реаліях», який проводився за результатами спільного проєктуКиївського національного університету імені Тараса Шевченка та Талліннського університету (Естонія) «Покращення малого бізнесу та розвиток системи університетської освіти через дослідження та просування туристичних кластерів у сільській місцевості в Україні». Команда проєкту відвідала зацікавлених представників сфери сільського туризму в 24 областях України від тихих карпатських долин до прифронтових гарячих точок у Донецькій області, провівши понад 250 інтерв’ю.

Було представлено результати дослідження та історії успіху, які описують, наскільки гнучким і стійким може бути підприємництво українського сільського туризму. Також обговорювалися майбутні варіанти розвитку та механізми підтримки.

Щиро вдячні організаторам за надану можливість долучитися до дискусії, отримані нові знання та враження!