18 травня 2023 року на кафедрі туризму відбувся захист курсовихробіт з навчальної дисципліни «Маркетинг у туризмі» здобувачів вищої освіти II курсу денної форми навчання ступеня вищої освіти «Бакалавр» спеціальності «Туризм». Курсова робота з відповідної навчальної дисципліни є невідємною частиною підготовки фахівців даної спеціальності, передбачена навчальним планом та графіком освітнього процесу.

Здобувачі освіти підготували змістовні доповіді за результатами власних наукових досліджень, продемонстрували вміння самостійно опрацьовувати значні обсяги літературних джерел за темою роботи, аналізувати та узагальнювати отриману інформацію, формулювати власні висновки й пропозиції та творчо підходити до вирішення практичних завдань.

Комісія в складі доцента Світлани Бугіль, доцента Оксани Березівської, в.о. доцента Ірини Дидів об’єктивно та позитивно оцінила усі роботи та відмітила вміння здобувачів освіти презентувати результати своєї роботи.

Кафедра туризму щиро вітає своїх здобувачів освіти з успішним захистом курсових робіт та бажає нових наукових здобутків!