24 травня 2023 року на кафедрі туризму ЛНУП під час засідання студентського наукового гуртка «Туризмознавець» було проведено перший етап конкурсу «Кращий студент-науковець ЛНУП 2022–2023 навчального року».

До уваги брались такі наукові досягнення, як участь у конкурсах студентських наукових робіт, публікації та виступи з тезами доповідей на міжнародних, всеукраїнських, загальноуніверситетськихта інших наукових заходах, робота у науковому гуртку, а також інша діяльність, пов’язана з науковими дослідженнями.

В результаті обговорення та підрахунку балів за відповідні напрацювання у II етап конкурсу було делеговано Софію Вовк здобувачку другого року навчання за спеціальністю 242 «Туризм».

Бажаємо Софії успіху в загальноуніверситетському конкурсі таподальших наукових здобутків!