11 вересня 2023 року здобувачі вищої освіти груп Тур-11, Тур-21, Тур-22сп спеціальності 242 «Туризм і рекреація» разом із кураторками Оксаною Березівською та Іриною Дидів відвідали музей Степана Бандери, який знаходиться у головному корпусі Львівського національного університету природокористування.
Героїчна постать провідника українського визвольного руху Степана Бандери відіграє важливу роль у контексті сучасної російсько-української війни, національно-патріотичного виховання молоді та великої історії нашого народу. І це є особливо актуальним фактом у теперішньому прагненні до справедливого та переможного миру.
Студентсько-викладацька спільнота кафедри туризму ЛНУП щиро вдячна Яні Борщ, директорці музею, за змістовну, цікаву та захоплюючу екскурсію.