27 вересня 2023 року, в Міжнародний день туризму, відбулося перше у цьому навчальному році засідання туристичного клубу «Контур»
До нашого студентсько-викладацького простору приєдналися нові здобувачі-першокурсники. Голова турклубу Софія Вовк та викладачі кафедри туризму ЛНУП висловили своє бачення щодо запланованих заходів на цей семестр. Найголовніше − це маршрути, стежки, походи, подорожі, мандрівки туристичними дестинаціями Львова, Львівщини, Західного регіону України.
Було прийнято одноголосне рішення − продовжувати екскурсійну діяльність, популяризуючи наші безцінні природні, історико-культурні та соціально-економічні туристично-рекреаційні ресурси.
Отож закликаємо усіх здобувачів освіти і шановних колег із Львівського національного університету природокористування надалі активно, креативно та пізнавально відпочивати разом із кафедрою туризму ЛНУП і туристичним клубом «Контур»!