27 вересня 2023 року, з нагоди Міжнародного дня туризму, у Львівському національному університеті природокористування відбулося нагородження команди туристичного клубу ЛНУП «Контур», котра перемогла на туристичному зльоті серед учнівсько-студентської молоді Львівщини з активних видів туризму, присвяченому 20-річчю спеціальності «Туризм» ЛДУФК ім. І. Боберського.
До нашої команди увійшли найкращі здобувачі вищої освіти спеціальності 242 «Туризм» («Туризм і рекреація») Софія Вовк (Тур-31), Дарія Кобринчук (Тур-21), Богдан Кашуба (Тур-21сп), Максим Сторощук (Тур-31), Олег Карпа (Тур-11), які змагалися під фаховим керівництвом представників кафедри фізичного виховання та довійськової підготовки, зокрема Юрія Самковського.
Декан факультету землевпорядкування та туризму ЛНУП Павло Колодій, завідувачка кафедри туризму Оксана Крупа, завідувач кафедри фізичного виховання та довійськової підготовки Ігор Вовк і усі викладачі факультету щиро бажають нашим здобувачам освіти мирного неба над головою та здійснення їхніх туристично-рекреаційних мрій.