28 вересня 2023 року в онлайн-форматі з використанням платформи Zoom згідно з розкладом було проведено начитку до атестаційного екзамену здобувачам вищої освіти Навчально-наукового інституту заочної та післядипломної освіти ступеня вищої освіти «Бакалавр» спеціальності 242 «Туризм». Ведучі викладачі кафедри туризму детально ознайомили здобувачів освіти з програмою атестації, переліком питань на атестаційний екзамен, пригадали основні моменти кожної з освітніх компонент, акцентували увагу на рекомендованій літературі. Зустріч відбулася у формі діалогу, науково-педагогічні працівники наголосили на важливій інформації, здобувачі отримали відповіді на поставлені запитання.
Загалом, дана зустріч була результативною, здобувачі освіти продовжують підготовку до екзамену, який відбудеться 25 жовтня 2023 року.