У 2023–2024 навчальному році наукову діяльність продовжує студентський науковий гурток «Туризмознавець», керівником якого є к.е.н., доцент Оксана Березівська. На засіданні гуртка було представлено нових здобувачів вищої освіти, які виявили бажання вступити до Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів та молодих вчених Львівського національного університету природокористування.
Керівник наукового гуртка ознайомила здобувачів із Положенням про Наукове товариство студентів, аспірантів, докторантів та молодих вчених Львівського національного університету природокористування та зазначила основні напрями роботи студентського наукового гуртка «Туризмознавець» із побажанням гідно продовжити славні традиції своїх попередників.