3 листопада 2023 року в.о. доцента кафедри туризму Ірина Богданівна Дидів провела відкриту лекцію для здобувачів вищої освіти групи Тур-11 спеціальності 242 «Туризм і рекреація» СВО «Бакалавр» з дисципліни «Організація туризму» на тему «Форми та види туристичної діяльності».
Під час лекції були розглянуті організація подорожі та її мета, завдання туристичних фірм, різновиди туризму та значення їх класифікації, терміни подорожі, засоби пересування, сезонність, рівні організованості, демографічний та соціальний склад учасників подорожі та класифікація маршрутів. Тема лекції була подана на належному науково-педагогічному рівні, у легкодоступній формі для сприйняття, з використанням мультимедійного обладнання для презентації. Лекторка надала відповіді на усі питання, які виникли при розгляді даної теми.
На відкритому занятті були присутні: завідувачка кафедри туризму, доцент О.М. Крупа, доценти О.Й. Березівська і С.Я. Бугіль та старший викладач П.В. Іванюк.