Згідно з графіком проведення відкритих занять 6 листопада 2023 року доцентка кафедри туризму ЛНУП Оксана Березівська провела відкрите лекційне заняття для здобувачів вищої освіти спеціальності 242 «Туризм» СВО «Бакалавр» груп Тур-21 та Тур-22сп з дисципліни «Сервісологія» на тему «Сервісні інновації в готельній індустрії».
Під час відкритого заняття були розглянуті наступні питання:
1. Послуги в готельно-ресторанному господарстві;
2. Модель та основні концепції гостинності;
3. Сутність та особливості готельних послуг;
4. Основні етапи надання послуг;
5. Додаткові готельні послуги як показник високої якості та культури обслуговування.
Лекторка у доступній та зрозумілій формі подала лекційний матеріал. Уміло зосереджувала увагу здобувачів та мала добрий контакт з аудиторією, відводила час для діалогу зі здобувачами щодо обговорення даної тематики, використовувала презентаційний матеріал з метою глибшого розкриття теми лекції. Лекційне заняття проведене на належному науково-педагогічному рівні та відповідає сучасним вимогам вищої школи.
На занятті були присутні: завідувачка кафедри туризму, к.е.н., доцентка Оксана Крупа та науково-педагогічні працівники, доценти кафедри Юлія Боруцька, Світлана Бугіль та Ірина Дидів.