В межах дисципліни «Організація анімаційної та екскурсійної діяльності» 16 листопада 2023 року старшим викладачем кафедри туризму ЛНУП Павлом Іванюком було проведено відкрите лекційне заняття на тему «Організація надання екскурсійних послуг у туристично-екскурсійних підприємствах».
Дана компонента «Організація анімаційної та екскурсійної діяльності» є частиною циклу дисциплін професійної підготовки студентів спеціальності 242 «Туризм» СВО «Бакалавр».

Згідно з планом лекції були висвітлені наступні питання:
1. Поняття та види екскурсійних послуг туристичних підприємств.
2. Суб’єкти ринку екскурсійних послуг.
3. Організація надання екскурсійних послуг у туристично-екскурсійних підприємствах.
Лекцію супроводжував влучно підібраний різноманітний презентаційний матеріал, який включав графічні та фотографічні дані на зазначену тематику, що дозволило лекторові застосовувати прийоми розповіді, показу, характеристики, пояснення, коментування, прикладів та зберігати стійку увагу слухачів протягом усього заняття.
На лекції були присутні завідувачка кафедри туризму Оксана Крупа, доцентки Юлія Боруцька, Ірина Дидів та Оксана Березівська.
Заняття було проведене на високому педагогічному рівні й одержало схвальні відгуки.