25 жовтня 2023 року на кафедрі туризму ЛНУП в очному форматі було проведено атестаційний екзамен для здобувачів вищої освіти Навчально-наукового інституту заочної та післядипломної освіти ступеня вищої освіти «Бакалавр» спеціальності 242 «Туризм».
Працювала екзаменаційна комісія в оновленому складі: голова ЕК – Наталія Стойко; члени ЕК − Оксана Крупа, Олександра Ковалишин, Галина Дудич, Юлія Боруцька; Оксана Березівська, секретар Ірина Мацелюх.
Усі здобувачі освіти успішно виконали вимоги навчального плану та були допущені до складання іспиту. Вони мали можливість показати високий рівень здобутих знань за спеціальністю, даючи вичерпні відповіді на питання в білетах, а також вкотре проконсультуватися з керівниками щодо завершення написання кваліфікаційних робіт і процесу їхнього майбутнього захисту.
Вітаємо наших здобувачів вищої освіти спеціальності 242 «Туризм» із ще одним кроком до здобуття омріяного фаху та бажаємо подальших успіхів під мирним українським небом!