Кафедра туризму Львівського національного університету природокористування вже тривалий час плідно співпрацює з кафедрою економіки та готельно-ресторанного бізнесу Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького. Отож, наші науково-педагогічні працівники і здобувачі вищої освіти охоче взяли участь у запропонованих колегами заходах.
Так, 27 листопада 2023 року в онлайн-форматі відбулася зустріч на тему «Франшиза − особливості бізнесу. "Чорноморка" − від ідеї до відкриття» з пані Кариною Синевич, директоркою європейського франшизного відділення «Чорноморки» (у Польщі, Литві, Естонії, Латвії та Великобританії).

А 29 листопада 2023 року нас укотре гостинно запросили на зустріч, присвячену ПРХП (проблемам з розладами харчової поведінки). Важливо, що акцент бесіди було зроблено на молодому поколінні, їхніх переживаннях і проблемах, особливо в умовах воєнного стану.
Щиро дякуємо професорці Катерині Пилипенко за гарну ініціативу і сподіваємося на подальшу співпрацю!