31 травня 2024 року науково-педагогічні працівники кафедри туризму ЛНУП взяли участь в Брейн-штормі лідерів «Зелені управлінці: кадри для зеленої відбудови України», котрий організовували наші стейкхолдери − Асоціація професіоналів довкілля (PAEW) – у Львівському національному університеті імені Івана Франка.
Цей захід був спрямований на усвідомлення необхідних знань та умінь, потрібних для ефективної зеленої трансформації та імплементації європейських інтеграційних ініціатив. Він є частиною ширшого дослідження «Адаптація освітньої системи до потреб економіки України», яке покликане визначити, ким є сучасні «зелені» управлінці та якими знаннями повинні володіти в контексті Європейського зеленого курсу.
Як завжди, щиро вдячні Асоціації професіоналів довкілля, нашим друзям, партнерам і однодумцям, за цінне запрошення, фахове спілкування та конструктивну співпрацю.