6−7 червня 2024 р. у процесі проходження здобувачами вищої освіти І-II курсів спеціальності 242 «Туризм і рекреація» навчальних практик «Краєзнавча» (керівник − доцентка Юлія Боруцька) й «Екскурсійна» (керівник – старший викладач Павло Іванюк) відбувся ще один із послідовних етапів запланованих польових досліджень.
Під час екскурсій історичним центром Львова ми поставили собі за мету вивчення локацій і об’єктів, які пов’язані з життєвим шляхом Степана Бандери і є логічним продовженням нашого туристичного історико-краєзнавчого маршруту «Стежками Степана Бандери», а також інших унікальних об’єктів, які внесені до списку Світової спадщини ЮНЕСКО.
Отже, нашими атракційними об’єктами були: ЛНУ імені Івана Франка − Парк імені Івана Франка − вул. Соломії Крушельницької − Головна пошта − Бібліотека імені Василя Стефаника − Львівська картинна галерея імені Бориса Возницького − «Русалка Дністрова» (пам’ятник Шашкевичу) − палац Сапіги − храм святого Лазаря – фортифікаційний комплекс «Цитадель» − Тюрма на Лонцького − костел святої Магдалени (органний зал), монастир (деканат) – Наукова бібліотека НУ «Львівська політехніка» − вулиця Степана Бандери − навчальні корпуси НУ «Львівська політехніка» − Академічна гімназія − пам’ятник Степанові Бандері − вул. Героїв УПА − храм святих Ольги та Єлизавети − Собор святого Юра − музей О. Новаківського – Західний науковий центр НАН України − пам’ятник героям ЗУНР – Управління Львівської залізниці − BankHotel − Будинок вчених − пам’ятник Святому Юрію Змієборцю – Бригідки (найстаріша чинна в’язниця у Львові).

Варто наголосити, що створення кафедрою туризму ЛНУП авторського туристичного історично-краєзнавчого маршруту, а у майбутньому і туру «Стежками Степана Бандери» матиме, на нашу думку, виняткове просвітницьке, виховне, національно-патріотичне та профорієнтаційне значення.
Керівники навчальних практик Юлія Боруцька та Павло Іванюк щиро вдячні завідувачці кафедри туризму Оксані Крупі та керівництву Львівського національного університету природокористування за абсолютне сприяння в усіх ініціативах, а нашим найкращим студентам − за бажання навчатися, відпочивати та збагачувати свій світогляд разом.