24 червня 2024 року згідно з графіком проходження здобувачами вищої освіти І-II курсів спеціальності 242 «Туризм і рекреація» навчальних практик «Краєзнавча» (керівник − доцентка Юлія Боруцька) й «Екскурсійна» (керівник – старший викладач Павло Іванюк) відбувся завершальний етап наших польових досліджень у Карпатському регіоні України.
Під час кільцевого туристичного маршруту (Дубляни – Львів – Стрий – Козьова – Орявчик – Сухий Потік – гора Високий Верх – Сколе – водоспад Кам’янка – Стрий – Львів – Дубляни) комплексно були досліджені наші безцінні терени, проте основною «родзинкою» маршруту, звісно ж, стало сходження на гору Високий Верх.
Високий Верх (Росохацький) − гірська вершина висотою 1177 метрів у масиві Сколівських Бескидів, розташована за 5 кілометрів на північ від села Росохач на Львівщині. Це найвища вершина на хребті Росохацькі Полонини. Гора знаходиться в межах національного природного парку «Сколівські Бескиди». Північно-східна сторона вершини зайнята смереково-буковим лісом, південно-західна − полонинами. На вершині в 2011 році була побудована церква Св. Пророка Іллі, що вважається найвищою точкою православ’я України.

Завідувачка кафедри туризму Оксана Крупа та керівники навчальних практик і науково-педагогічні працівники Юлія Боруцька, Павло Іванюк, Ірина Дидів висловлюють щирі слова подяки нашому колезі п. Івану Дроботу за мегапрофесійний супровід студентсько-викладацької спільноти та організаційну допомогу, а також керівництву Львівського національного університету природокористування, завдяки плідній співпраці з яким нам вдалося зреалізувати усе заплановане у цей день.
Велика вдячність нашим найсумліннішим здобувачам освіти та найкращим друзям-однодумцям за реальну підтримку, спільне бачення, справжнє бажання професійного зростання разом!