24 вересня 2024 року в рамках виховної роботи здобувачі вищої освіти груп Тур-11, Тур-21 та Тур-22сп разом з наставниками Світланою Бугіль і Оксаною Березівською відвідали Музей Степана Бандери Львівського національного університету природокористування.

Здобувачі освіти мали можливість разом із завідувачем музею Павлом Іванюком поринути в історичні події національно-визвольного руху XX століття за Українську державу, доторкнутися до героїчного минулого на прикладі героїв, котрі служили українській ідеї та поклали на її вівтар свої життя, Прометеєм яких був Степан Бандера.

Музейна експозиція висвітлює тему національно-визвольних змагань українського народу у XX ст., навчання Степана Бандери у 1928–1933 рр. на рільничо-лісовому факультеті в Дублянах, його участь в українському національному житті краю і високу політичну активність.

Сподіваємось, нашим першокурсникам сподобався захід, який був пізнавальним та корисним. Велика подяка за таку цікаву екскурсію керівнику музею Павлу Іванюку!