15 листопада 2022 р. на факультеті агротехнологій та екології відбувся I етап конкурсу «Кращий студент-науковець Львівського національного університету природокористування», на якому було розглянуто результати наукових досліджень, проведених студентами факультету в 2021–2022 н.р. Кращі студенти-науковці мали змогу в формі презентацій представити матеріали, що відобразили їх наукові досягнення, отримані упродовж року.
На засіданні було обговорено результати наукової діяльності студентів і трьох здобувачів вищої освіти з найвищими рейтинговими балами, серед яких студент наукового гуртка «Сучасні технології у тваринництві і кормовиробництві» Сергій Федишин, було рекомендовано для участі у II етапі конкурсу.