17 листопада 2022 р., у Міжнародний день студентів, у Львівському національному університеті природокористування відбулась зустріч ректора університету, академіка НААН України Володимира Васильовича Снітинського зі студентським активом. Звертаючись до здобувачів вищої освіти зі словами вітання, ректор нагадав історію заснування цього свята та його значення для світового студентства. Він наголосив, що саме студенти є основною рушійною силою університету, а професії, які вони здобувають у ЛНУП, після перемоги над російським агресором будуть надзвичайно важливими для відбудови нашої держави.
У рамках зустрічі серед численних відзнак і нагород студентів університету за відмінні успіхи у навчанні, активну участь у роботі профспілкової організації та з нагоди Міжнародного дня студентів почесною грамотою було нагороджено Сергія Йосиповича Федишина.