У період з 20 до 28 грудня 2022 року, незважаючи на складні умови війни, на факультеті агротехнологій та екології Львівського національного університету природокористування відбулись привселюдні захисти кваліфікаційних робіт. Ні відключення електроенергії, ні повітряні тривоги й труднощі у прибутті з інших областей, спричинені природними катаклізмами, не стали на заваді успішним захистам студентів-магістрів. Цьогоріч перед екзаменаційною комісією змогли гідно представити свої наукові дослідження 8 студентів кафедри тваринництва і кормовиробництва, у тому числі 4 студенти факультету агротехнологій та екології та 4 студенти Навчально-наукового інституту заочної та післядипломної освіти.
Вітаємо наших студентів із успішним захистом магістерських робіт і присвоєнням кваліфікації «Магістр з агрономії», бажаємо мирного неба й невтомної праці для гарантування продовольчої безпеки нашої держави.