29 березня 2023 року на кафедрі тваринництва і кормовиробництва відбулось засідання студентського наукового гуртка «Сучасні технології у тваринництві і кормовиробництві», де розглядались доповіді студентів-гуртківців за результатами досліджень, проведених у 2022 році. У роботі гуртка взяли участь: виконувач обов’язків керівника гуртка, завідувач кафедри Наталія Огородник, заступник декана факультету агротехнологій та екології з виховної роботи, доцент кафедри Сергій Павкович, доценти кафедри Іван Дудар та Юрій Корінець, асистент кафедри Ярослав Дудар і студенти-гуртківці.

Тематика наукових доповідей студентів стосувалась дослідження сортових чи гібридних особливостей кукурудзи, бобів кормових, люцерни, люпину, конюшини, сої, картоплі, пшениці, ячменю, ріпаку та інших сільськогосподарських культур, урожайності та поживної цінності їх зерна, зеленої маси, соломи, вивчення залежності хімічного складу зеленої маси та зерна злакових і бобових культур і їх травосумішок від метеорологічних умов, способів сівби, властивостей ґрунтів, застосування різноманітних агротехнологічних заходів у процесі вирощування.

Згідно з висновками засідання студентського наукового гуртка обрано найкращі доповіді, які буде представлено на звітній студентській науковій конференції факультету агротехнологій та екології.