30 березня 2023 року на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт зі спеціальності 201 «Агрономія» 2 студенти наукового гуртка «Сучасні технології у тваринництві і кормовиробництві» представили свої роботи.

Святослав Лемішка під керівництвом доцента Івана Франковича Дударя підготував наукову роботу «Продуктивність сіяних люцерно-злакових травосумішок залежно від їх складу в Західному Лісостепу України».

Андрій Дроздовський представив наукову роботу на тему «Формування потенціалу продуктивності конюшини лучної за безпокривного та підпокривного посіву у Західному Лісостепу України» (науковий керівник – професор Наталія Зіновіївна Огородник).

За вказану доповідь Андрія Дроздовського було нагороджено деканом факультету агротехнологій та екології Володимиром Васильовичем Бальковським Дипломом I ступеня за перемогу в I турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань та спеціальностей у 2022–2023 навчальному році.