10 травня 2023 р. на кафедрі тваринництва і кормовиробництва відбувся науковий семінар на тему «Нові технології у виробництві продукції дрібного тваринництва». Завідувач кафедри тваринництва і кормовиробництва Наталія Огородник обґрунтувала застосування інновацій у процесах виробництва продукції дрібного тваринництва, охарактеризувала вплив передових технологій на підвищення якості продукції. Проаналізувала чинники, які стимулюють розвиток й сучасні наукові підходи до прогресу у різних галузях дрібного тваринництва.

Доповідач продемонструвала приклади ефективного управління шляхом залучення нових технологій у ставкове рибництво та використання методів автоматизації виробничих процесів у птахівництві. Представила основні елементи економічного розвитку в кролівництві і хутровому звірівництві. Розкрила особливості ефективного ведення бджільництва і вівчарства та їх адаптації до зональних умов. Торкнулась питань ширшого запровадження крафтового виробництва продукції козівництва та її ролі у вирішенні економічних проблем країни.