Андрій Дроздовський, студент наукового гуртка «Сучасні технології у тваринництві і кормовиробництві» (науковий керівник – д.вет.н., професор Наталія Огородник), 24 травня 2023 року на факультеті агротехнологій та екології взяв участь у I турі конкурсу «Кращий студент-науковець Львівського національного університету природокористування» за результатами наукових досліджень здобувачів вищої освіти у 2022–2023 навчальному році. Він набрав найбільшу кількість балів й був нагороджений як найкращий студент факультету агротехнологій та екології.

25 травня 2023 року він виступив із доповіддю у II турі конкурсу «Кращий студент-науковець ЛНУП», який був приурочений до Дня науки й відбувся у Львівському національному університеті природокористування. Наш студент-науковець представив свої вагомі здобутки: наукові публікації, участь в міжнародних та всеукраїнських конференціях, перемогу в I турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей, наявність впровадження результатів наукових досліджень, а також інші нагороди за наукову діяльність. Згідно з рішенням конкурсної комісії Андрій Дроздовський зайняв II місце у II турі конкурсу «Кращий студент-науковець ЛНУП 2023».

Щиро вітаємо з перемогою й бажаємо подальших наукових звершень під мирним небом України!