15 червня 2023 р. у Львівському національному університеті природокористування відбулося нагородження переможців у конкурсі «Кращий наставник академічної групи ЛНУП». Цьогоріч ректор університету Володимир Васильович Снітинський серед переможців конкурсу відзначив пам’ятною нагородою і грамотою доцента кафедри тваринництва і кормовиробництва Сергія Ярославовича Павковича як кращого наставника академічної групи. Сергій Ярославович Павкович є наставником академічної групи Аг-11, він зумів урізноманітнити студентське дозвілля, організував відвідання музеїв університету, залучив студентську молодь до творчих колективів й на виховних годинах всіляко підтримував серед студентів патріотичний дух.

Вітаємо переможця конкурсу і бажаємо подальших успіхів у педагогічній й виховній діяльності!