26 червня 2023 р. науково-педагогічні працівники кафедри тваринництва і кормовиробництва разом з колективами інших кафедр факультету агротехнологій та екології побували на науковому семінарі, організованому компанією «Сингента». Менеджери компанії представили презентаційні матеріали, які продемонстрували широку лінійку препаратів, котрі з успіхом застосовуються в системі захисту зернових культур. Фахівці від «Сингенти» констатували, що запропоновані препарати завдяки спеціальній формуляції для збільшення ефективності на широколистих культурах забезпечують надійний захист соняшнику від великого спектра захворювань, мають тривалу комплексну дію. У програмі семінару знайшлося місце для жвавої дискусії та обміну цікавими думками.

Щиро вдячні компанії «Сингента» за теплий прийом, ознайомлення із новітніми розробками, що допомагають при вирішенні проблем з резистентністю збудників хвороб до засобів захисту і дозволяють підвищити урожайність сільськогосподарських культур, бажаємо їй процвітання й надалі займати лідерські позиції на українському та зарубіжному ринках.