29 червня 2023 року відбулось урочисте засідання Вченої ради Львівського національного університету природокористування з нагоди випуску здобувачів рівня вищої освіти «Бакалавр». За успіхи у навчальній та науково-дослідній роботі й активну участь у громадському житті університету ректор ЛНУП, академік НААНУ Володимир Васильович Снітинський вручив найкращим випускникам грамоти. Серед кращих здобувачів вищої освіти грамотами нагороджено студентів наукового гуртка «Сучасні технології у тваринництві і кормовиробництві» Андрія Дроздовського (Аг-41) та Сергія Федишина (Аг-42).
Вітаємо наших студентів-гуртківців із нагородою, зичимо їм подальших наукових звершень, успіхів у навчанні та професійного зростання!