20-22 червня 2023 року завідувач кафедри тваринництва і кормовиробництва, професор Н.З. Огородник та доценти кафедри І.Ф. Дудар і С.Я. Павкович взяли участь у Міжнародному форумі «Дистанційна освіта майбутнього: виклики та перспективи». Форум проведений у рамках міжнародного проєкту розвитку потенціалу вищої освіти Erasmus+ DEFEP «Дистанційна освіта майбутнього: кращі практики ЄС у відповідь на запити сучасних здобувачів вищої освіти і представників ринку праці», що реалізується за фінансової підтримки Європейського Союзу.
Зазначений захід був присвячений виявленню основних проблем та шляхів їх вирішення в імплементації дистанційної освіти під час професійної підготовки здобувачів вищої освіти. У програмі форуму розглядались проблеми, що торкаються трансформації вищої освіти: методик, технологій та мотивації у дистанційній освіті, основних тенденцій розвитку дистанційної освіти у ЗВО, а також викликів і рішень, що постають в інституційній, організаційній та нормативній площині. Низка спікерів зупинилась на висвітленні питань щодо неформальної цифрової освіти, пошуку кращих практик та інтеграції з ЗВО, увагу також було націлено на міжнародні проєкти у дистанційній освіті.