29 серпня 2023 р. працівниками кафедри тваринництва і кормовиробництва у складі завідувачки кафедри Наталії Огородник, доцентів Сергія Павковича та Івана Дударя й провідного фахівця Віри Якимець проведено перевірку санітарно-гігієнічного стану та організації роботи на свинофермі Навчально-дослідного центру ЛНУП. Згідно з перевіркою встановлено, що на сьогодні поголів’я свиноферми складає 99 свиней різних вікових і виробничих груп, але для оновлення поголів’я є необхідність у щорічній закупівлі 2-3 свиноматок.
Науково-педагогічні працівники кафедри ознайомились із кормовою базою господарства, його потребами у ветеринарних препаратах, засобах для дезінфекції приміщень, запасах матеріалів для підстилки. На основі побаченого висловлено побажання щодо покращення санітарно-технічного стану свиноферми та облаштування прилеглої території, балансування раціонів годівлі тварин відповідно до потреб різних груп свиней у поживних речовинах. Для налагодження товарного виробництва свинини рекомендовано дозволити свинофермі Навчально-дослідного центру ЛНУП реалізувати поросят, починаючи з 2-місячного віку.