2 жовтня 2023 року куратор групи Аг-21, доцент С.Я. Павкович та куратор групи Аг-22, доцент І.Ф. Дудар у присутності завідувачки кафедри, професора Н.З. Огородник провели для студентів цих академічних груп відкриту виховну годину, присвячену Дню захисників і захисниць України, Дню українського козацтва та Покрови Пресвятої Богородиці.

Це знаменний день для усіх мужніх чоловіків і жінок, які борються заради майбутнього нашої країни, усіх, хто віддав своє життя заради неї. Сьогодні українська армія є основним чинником збереження незалежності, цілісності та недоторканості нашої держави. Ми віримо в наших захисників і захисниць та низько вклоняємося їхній мужності.

Під час заходу викладачі кафедри тваринництва і кормовиробництва та студенти переглянули освітнє тематичне відео, обговорили свою посильну допомогу для українських воїнів й вшанували пам’ять студентів та випускників нашого університету, які загинули від рук російських окупантів.

Слава всім нашим захисникам і захисницям, слава Україні!