3 жовтня 2023 року науково-педагогічними працівниками було відвідано одне із господарств філіалу кафедри ТзОВ «Барком». Зокрема було здійснено виїзд в село Ямпіль Львівської області, поблизу якого розміщені посіви озимого ріпаку. Асистент кафедри М.О. Пащак й за сумісництвом агроном ТзОВ «Барком», якому належать дані поля, оцінив стан посівів гібрида озимого ріпаку Домінатор від компанії «ДСВ Україна».

Також працівники кафедри побували на фермі великої рогатої худоби ТзОВ «Барком» у селі Ямпіль Львівської області, де ознайомились з кормовою базою господарства. Приємно вразили обсяги заготівлі грубих і соковитих кормів, чистота й дбайливе ставлення до тварин, що вказує на високий рівень підходу до організації належного функціонування тваринницької ланки у даному господарстві.