6 жовтня 2023 року у роботі XXIV Міжнародного науково-практичного форуму «Теорія і практика розвитку агропромислового комплексу та сільських територій» у секційних засіданнях факультету агротехнологій та екології взяла участь д.вет.н., професор Н.З. Огородник, яка закцентувала увагу слухачів на «Зв’язку між показниками імунного потенціалу і масою корів різних типів української чорно-рябої молочної породи», д.с.-г.н. В.М. Ткачук представив доповідь на тему «З’ясування причин та механізмів пожовтіння вовни овець», а к.с.-г.н. М.О. Пащак розкрив проблематику «Передпосівної обробки насіння кукурудзи мікродобривами».

10 жовтня 2023 року на кафедрі тваринництва і кормовиробництва у рамках XXIV Міжнародного науково-практичного форуму продовжилось заслуховування досліджень науково-педагогічних працівників кафедри і з доповіддю на тему «Жирнокислотний склад молочного жиру корів за різної структури раціону» виступив к.с.-г.н., доцент С.Я. Павкович, а к.с.-г.н., доцент І.Ф. Дудар презентував матеріали стосовно «Продуктивності травосумішки залежно від рівня мінерального живлення».