20–22 вересня 2023 року завідувач кафедри, професор Н.З. Огородник взяла участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Transformations of Personality, Society and the Labor Market: Future Challenges and Impact on Education». Конференція була організована в рамках проєкту CBHE Erasmus+ KA2 DEFEP «Дистанційна освіта майбутнього: кращі практики ЄС у відповідь на запити сучасних здобувачів вищої освіти та ринку праці» за підтримки Ради молодих учених при Міністерстві освіти і науки України та ВГО «Інноваційний університет». Конференція пройшла на базі Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна та на платформі Zoom.

Метою конференції було об’єднання зусиль освітян і науковців, представників бізнесу, держави, громадянського суспільства України, Молдови та країн ЄС для узагальнення досвіду та визначення перспектив подальшого розвитку системи освіти в контексті сучасних і майбутніх викликів. Завідувач кафедри взяла участь у роботі секцій: «Цифровізація сучасного світу: виклики майбутнього» та «Соціально-політичні аспекти трансформацій у глобалізованому світі». На основі зробленої доповіді на сайті проєкту «Distance Education for Future: Best EU Practices in Response to the Requests of Modern Higher Education Seekers and the Labor Market» опубліковано матеріали конференції й доповідач отримала сертифікат учасника загальним обсягом 15 годин/0,5 кредитів ECTS.